KURUMSAL
 
 
 

HAKKIMIZDA

 
Today Arıtım 2 Kasım 2020 tarihinde kurulan, Today Plaza’da 6 katlı 1000 m² alanda faaliyete başlayan sektörün en genç ve dinamik firmasıdır.

Firmamız yöneticileri sektörde uzun zamandır bulunmuş olup endüstriyel ve evsel artıma sistemleri alanında ithalat imalat satış pazarlama ve projelendirme konularında edinmiş olduğu tecrübe ile sektörde yerini almıştır.

Şirketimiz evsel endüstriyel arıtma sistemleri ve ekipman tedariki ve satışı yapan profesyonel kadrosu ile; Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, ihracat, sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.

Misyonumuz
Dürüst, kaliteli hizmet ve iyi ürün uygun fiyat ile müşteri memnuniyetidir. Profesyonel kadrosu, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimize kesintisiz hizmet vermektir.
 
 
 
 

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

 
Firmamız geniş ürün yelpazesi sizlere güvenli ve temiz su sağlamak amacıyla çeşitli endüstriyel su arıtma sistemleri sunmaktadır.
 
 
 
 
 
 
 

EVSEL ÜRÜNLER

 
Firmamız geniş ürün yelpazesi sizlere güvenli ve temiz su sağlamak amacıyla çeşitli evsel su arıtma sistemleri sunmaktadır.