DEZENFEKSİYON SİSTEMLERİ

 
 
 
 
 
Mikrobiyolojik arıtım, suyunuzda mevcut bakteri, virüs ve diğer mikroorganizmaların yaşayabileceği ortamın ortadan kaldırılması ve suda olabilecek demir ve mangan bileşiklerinin okside edilerek sudan kolaylıkla giderilebilmesi amacıyla uygulanmaktadır.

Klor Dozaj Pompası Çeşitleri;
a)On/Off kontrollü dozaj pompası
b)Debi Kontrollu Klor Dozaj Pompası
c)ORP Kontrollu Klor Dozaj Pompası
 
 
 
Ultraviole, bakteri, virüs, mantar ve diğer mikroorganizmaları UV ışınlarına maruz bırakarak öldüren dezenfeksiyon yöntemidir. Isı ve kimyasal madde kullanılmadan dezenfeksiyon yapıldığı için suyun tadında ve bileşiminde değişiklik meydana getirmez. Mikropların öldürülmesi ışının yoğunluğuna ve temas süresine bağlıdır. 254 nm dalga boyundaki UV ışınları tüm patolojik mikroorganizmaları %99 oranında yok eder.

Bu sistemlerde dikkat edilmesi gereken konu, sistemin nihai kullanıma mümkün olduğunca en yakın yere montaj edilmesidir. Ayrıca, sistemden çıkan su özellikle atmosfere açık ayrı bir üniteye girmemeli ve bekletmeden kullanılmalıdır.
 
 
 
 
 
 
 

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

 
Firmamız geniş ürün yelpazesi sizlere güvenli ve temiz su sağlamak amacıyla çeşitli endüstriyel su arıtma sistemleri sunmaktadır.
 
 
 
 
 
 
 

EVSEL ÜRÜNLER

 
Firmamız geniş ürün yelpazesi sizlere güvenli ve temiz su sağlamak amacıyla çeşitli evsel su arıtma sistemleri sunmaktadır.